Przejdź do treści

Grafika

Używając programów graficznych jestem w stanie wytworzyć dla Państwa praktycznie dowolną grafikę komputerową. Biegle władam językami polskim i angielskim, co za tym idzie tłumaczenie treści z języka na język jest możliwe. Grafikę projektuję na podstawie nadesłanych materiałów przez Państwa oraz na podstawie Państwa wytycznych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę grafikę zaprojektować samodzielnie na podstawie własnych zdjęć i czcionek.

Media Społecznościowe

Tworzę projekty grafiki na potrzeby mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter oraz LinkedIn. Ostateczne grafiki są zoptymalizowane do danego portalu, w którym będą wyświetlane.

Infografiki i Prezentacje

Tworzę projekty infografik do druku oraz na media społecznościowe oraz prezentacji firmowych do programu Power Point.

Logotypy

Proponuję wykonanie dowolnego logotypu na potrzeby reklamy czy rozwoju Państwa firmy. Projektuję logotypy na podstawie Państwa wytycznych lub samodzielnie.

Ulotki i plakaty

Projektuję ulotki i plakaty do druku. Format projektu zależy od Państwa, mogę to być ulotki A6, A5, A4 łamane na pół, A4 dwustronne, A4 łamane na trzy części lub w formacie niestandardowym.

Plakaty projektuję w standardowych rozmiarach A4, A3, A2, A1, A0 lub dowolnym niestandardowym formacie.

Ulotki i plakaty mogę zaprojektować z Państwa wytycznymi lub samodzielnie od podstaw.

Retusz Zdjęć

Wykonuję retusz zdjęciowy. Począwszy od wyrównania balansu bieli, tinty, ustawienia poprawnej ekspozycji, jasności, kontrastu i wyostrzenia. Wykonuję zaawansowany retusz skóry przy zdjęciach portretowych. Przy zdjęciach produktowych wykonuję tzw. „Szparowanie” czyli usunięcie tła ze zdjęcia i zastąpienie go białym kolorem.

Efekty przed – po retuszem

Zdjęcia portretowe:

Zdjęcia produktowe:

Dodatkowo wykonuję usługi składania panoram zdjęciowych.

++++

Przed retuszem efekt złożenia wygląda następująco:

A po retuszu, usunięciu dystorsji, wyprostowaniu wszystkich linii: