Grafika

Używając programów graficznych jestem w stanie wytworzyć dla Państwa praktycznie dowolną grafikę komputerową. Biegle władam językami polskim i angielskim, co za tym idzie tłumaczenie treści z języka na język jest możliwe. Grafikę projektuję na podstawie nadesłanych materiałów przez Państwa oraz na podstawie Państwa wytycznych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę grafikę zaprojektować samodzielnie na podstawie własnych zdjęć i czcionek.

Logotypy

Proponuję wykonanie dowolnego logotypu na potrzeby reklamy czy rozwoju Państwa firmy. Projektuję logotypy na podstawie Państwa wytycznych lub samodzielnie.

 

Ulotki i plakaty

Projektuję ulotki i plakaty do druku. Format projektu zależy od Państwa, mogę to być ulotki A6, A5, A4 łamane na pół, A4 dwustronne, A4 łamane na trzy części lub w formacie niestandardowym.

Plakaty projektuję w standardowych rozmiarach A4, A3, A2, A1, A0 lub dowolnym niestandardowym formacie.

Ulotki i plakaty mogę zaprojektować z Państwa wytycznymi lub samodzielnie od podstaw.

 

Retusz Zdjęć

Wykonuję retusz zdjęciowy. Począwszy od wyrównania balansu bieli, tinty, ustawienia poprawnej ekspozycji, jasności, kontrastu i wyostrzenia. Wykonuję zaawansowany retusz skóry przy zdjęciach portretowych. Przy zdjęciach produktowych wykonuję tzw. „Szparowanie” czyli usunięcie tła ze zdjęcia i zastąpienie go białym kolorem.

Efekty przed – po retuszem

Zdjęcia portretowe:

Zdjęcia wizerunkowe:

Zdjęcia produktowe:

Zdjęcia ślubne:

Dodatkowo wykonuję usługi składania panoram zdjęciowych.

++++

Przed retuszem efekt złożenia wygląda następująco:

A po retuszu, usunięciu dystorsji, wyprostowaniu wszystkich linii: